Conducere

Nr. Crt Nume, prenume Functie Modalitate ocupare post( definitiv /provizoriu) Perioada contractului de mandat
Inceput mandat Incheiere mandat
1 Adrian Gavril Bolojan Presedinte consiliu administratie Provizoriu 18.11.2020  18.01.2021
2 Membru consiliu administratie
3 Virgil Chirita Membru consiliu administratie Provizoriu 18.11.2020 18.01.2021
4 Claudia Baicu Administrator special Provizoriu (nedeterminata)
5 Stefan Octavian Huza Director General Provizoriu 01.09.2020 31.12.2020